انتخاب دسته بندی
338

روش های ارسال کالا

تحویل گرفتن کالا پس از گذشت یک هفته از ثبت سفارش را کلا فراموش کنید؛  تمامی کالا های موجود در سایت لزوما در انبار ما موجود هستند و نیازی برای تامین از بازار و منتظر نگه داشتن شما نیست زیرا ارسال و تحویل سریع کالا جز اصلی ترین قانون های فروشگاه اینترنتی چرمکار است. در ادامه اطلاعاتی جامع از نحوه ارسال سفارشات و زمان تحویل آن ها در اختیار شما قرار گرفته است. در انتهای این صفحه پاسخ به متداول ترین سوالات کاربران قرار گرفته است که می تواند برای شما مفید باشد.

 

خرید زیر ۶۰ هزار تومان:

تهران:

  • تحویل کمتر از ۲۴ ساعت پس از ثبت سفارش (ارسال ویژه) _ ۱۵٫۰۰۰ تومان
  • تحویل کمتر از ۲ روز کاری پس از ثبت سفارش (پست پیشتاز) _ ۷٫۵۰۰ تومان

شهرستان ها:

  • تحویل کمتر از ۳ روز کاری پس از ثبت سفارش (پست پیشتاز) _ ۸٫۵۰۰ تومان

 

خرید بالای ۶۰ هزار تومان:

تهران:

تحویل کمتر از ۲ روز کاری پس از ثبت سفارش _ ارسال رایگان

شهرستان ها:

تحویل کمتر از ۳ روز کاری پس از ثبت سفارش _ ارسال رایگان

 


سوالات متداول:

  • من تهران هستم و خرید بالای ۶۰ هزار تومان دارم؛ من به کالای خاصی که در سایت شما وجود دارد نیاز دارم و فوری باید به دست من برسد؛ امکان ارسال فوری وجود دارد؟؟ پاسخ: بله؛ ما شما را درک میکنیم و ارزش زمان را به خوبی متوجه هستیم. از آنجایی که کالا ها در انبار موجود هستند و زمانی برای تامین آن ها نیاز نیست، ما می توانیم سفارش شما را با هزینه پیک شما برایتان ارسال کنیم و تا به امروز بسیاری از مشتریان تنها در کمتر از ۶ ساعت پس ثبت سفارش، کالای خود را دریافت نموده اند (برای استفاده از این امکان حتما باید تلفنی سفارش هماهنگ شده باشد؛ تماس با ما )
  • در شهرستان ها زمان دقیق تری مشخص نیست که کالا کی به دست من میرسد؟ پاسخ: ما سفارش هایی که تا ساعت ۱۱ صبح هر روز ثبت شوند را در همان روز به پست تحویل می دهیم. معمولا پست پیشتاز بسته به فاصله شهر مقصد تا تهران به این شکل عمل می کند که سفارش های مربوط به تهران و مرکز استان ها را در فردای دریافت مرسوله از ما، به مشتریان تحویل می دهد؛ سایر شهرستان و شهر ها نیز معمولا با یک روز اضافه تر مرسوله خود را دریافت میکنند. اما چون قانون کلی در رابطه با پست پیشتاز وجود ندارد و ممکن است یک روز تاخیر پیش بیاید ما زمان تقریبی تحویل را به کاربران اعلام میکنیم.
  •  امکان پرداخت حضوری برای تهران یا شهرستان وجود دارد؟ پاسخ: اگر شما برای اولین بار است که از ما خرید می کنید حتما حداقل یک بار به این سوال فکر کرده اید! متاسفانه فعلا امکان پرداخت در محل وجود ندارد و تنها سفارش هایی ثبت می شوند که به صورت آنلاین پرداخت شده باشند زیرا زیر ساخت های مربوط به ارسال سریع کالا طوری چیده شده اند که مامور ارسال تنها تحویل دهنده کالا باشد. با توجه به امکان مرجوعی کالا تا ۵ روز پس از تحویل کالا به شما و مجوز های فروشگاه اینترنتی چرمکار مانند نماد اعتماد الکترونیک وزارت صنعت و معدن، با خیالی آسوده خرید خود را ثبت کنید زیرا حقوق شما کاملا محفوظ و قابل پیگیری است.